Systém robot laser automatizace 3D integruje laserové řezání, svařování, čištění a značení, které pomohou zákazníkům dosáhnout pružné plánování, sledování výroby a kontrolu kvality. Zlepšit využití vybavení, snížení neshoda a výrobní náklady, zkrátit dodací lhůty, realizovat inteligentní a digitální produkce.

robot Ontology Rozpětí Opakovaná přesnost polohování
FNUC M-20iA
1811MM
± 0,03 mm
SF-20RFLSystém 3D Robot Laser Automation
První sada zařízení automatizace laserové použití integraci laserové řezání, svařování, čištění, značení a manipulaci.FNUC M-20iA robot tělo zaručuje stabilní provoz a velice přesné požadavky na zařízení.
 • Laserové řezací zařízení
  řezání laserem 1KW-3.3KW
 • Laserové svařování System
  1KW-3.3KW laserové svařování
 • Laser čisticí systém
  100W / 200W čištění vláknový laser
 • Laser systém značení
  20W vláknový laser značení

Fiber Řezání laserem

3D laserové řezací zařízení robot vlákno je vybaven 1 kW-3.3KW. Délka ramene může dosáhnout až 1800 mm * 3200mm. Řezná hlava má vysoce přesné navazující systém, který zajistí, že tryska je v souladu s výškou řezu. To může snížit vícenásobný úhel pohledu a v mnoha směrech plechu s různými tloušťkami.

Systém Fiber Laser Welding

3D vláknový laser svařovací systém je vybaven 1 kW-3.3KW. Délka ramene může dosáhnout až 1800 mm * 3200mm. To je přednostní model z kovového materiálu svařování a zpracování industry.The stroje může svařovat všechny druhy kovu. Off-line programování software a svar Systém sledování šev lze zvolit dle požadavků zákazníka, což výrazně zlepšuje efektivitu práce.

Fiber Laser čisticí systém

Laserové zařízení na čištění lze odstranit povrch pryskyřice, oleje, špína, špína, rez, nátěry, nátěry, paint.The špičkový výkon je 20KW.Laser čištění v kombinaci s roboty může výrazně zlepšit přesnost polohování a dosažení přesné selektivní čištění obrobků.

Fiber Laser systém značení

Tento systém je equpiped s 20 W, pracovní rozsah je 100 mm * 100 mm. Kombinace laserového značení a robot značně rozšiřuje použití značení.Je možné označit různé polohy podle různých obrobku.

Řezání laserem
laserové svařování
laser Cleaing
Dotaz Product

RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved