3D 8osé inteligentní laserové řezací zařízení se skládá z vláknové laserové řezací hlavy, vysoce přesného kapacitního sledovacího systému, zdroje vláknového laseru a systému průmyslového robota, který dokáže flexibilně řezat plechy různé tloušťky z různých úhlů a směrů.
Pro více informací nebo cenu3D robotický řezací stroj, stačí nám poslat e-mail.

Zdvih osy X.

4000 mm

Zdvih osy Y.

2000 mm

Množství osy

8

Maximální rychlost osy X / Y

60 m / min

Maximální zrychlení

0,6 G

Maximální zpracovatelská plocha

4,5 mx 4,5 m

Přesnost umístění

± 0,03 mm

Pracovní stůl

Opraveno / otočeno / přesunuto

Výkon laseru

1 000 - 3 000 W.

Výhoda produktu:

Laserový řezací stroj 3D Robot měl perfektně integrovanou speciální vláknovou laserovou řezací hlavu, vysoce přesný kapacitní sledovací systém, vláknový laser a systém průmyslových robotů pro flexibilní řezání plechů s více úhly a více směry.

 • Vysoká stabilita
  • Portálový dvojitý pohon, vysoká stabilita, může zajistit dlouhodobě stabilní a vysoce přesný provoz zařízení; upevňovací podpůrné části jsou instalovány vpředu a vzadu, aby se posílila konstrukční stabilita; základ je položen u zákazníka, aby byla zajištěna pevná instalace šasi stroje a stabilní provoz zařízení.


 • Multifunkční
  • Zařízení se používá nejen pro 3D řezání obrobku, ale také pro řezání plochých desek. Současně může realizovat funkci velkoformátového laserového svařování.
 • Rozmanitost
  Podle potřeb zákazníků můžeme přizpůsobit vybavení různých velikostí a aktuální maximální rozsah zpracování je 4,5 mx12 m; můžeme konfigurovat pracovní stoly pro různé účely, jako je otočný polohovač, translační stojan a stůl pro přenos na železnici a pevný pracovní stůl.
  • Nákladový výkon

  • ve srovnání s tradičním 3D 8osým řezacím zařízením jsou náklady výrazně sníženy a efektivita zpracování je vyšší.


3D-8-Axis-Robot-machine

Laserový řezací stroj 3D robotický řezací stroj je navržen s otevřenou strukturou. Ve středu horní části portálového rámu je robotické rameno k dokončení řezání v náhodných bodech pracovního stolu. Přesnost řezání dosahuje 0,03 mm, takže je tato řezačka ideální pro řezání plechů pro automobily, kuchyňské spotřebiče, fitness zařízení a další.

APLIKAČNÍ MATERIÁLY

3D 8osý robotický stroj široce používaný v kuchyňských spotřebičích, plechových podvozcích, skříních, mechanických zařízeních, elektrických zařízeních, osvětlovacím hardwaru, reklamních cedulích, automobilových součástech, zobrazovacích zařízeních; mnoho druhů kovových výrobků, řezání plechů atd.

2
3
4
SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM
Nepřetržitá online služba
Zahraniční služba k dispozici
Zámořské pobočky synchronizují služby
Získejte zdarma nabídku hned teď
Dotaz Product

RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved