Důvody, proč se CNC Fiber Laser Cutter Řezání sekce má Sawtooth

Zobrazení:15     Autor:SENFENG Fiona     Čas publikování: 2019-10-23      Původ:https://www.senfenglaser.com/home.html

V současné kovoprůmyslech zpracování plechu,cnc vláknový laser řezačkamá velmi vysokou míru využití. To má dobrý řezný účinek a je hluboce milován kovozpracujícím průmyslu. Dobrý zařízení výrobní technologie a high-end značkové příslušenství jsou zárukou kvality Laserový řezací stroj. Bude existovat různé problémy v každodenním zpracování a výrobu vláken laserové řezačky, častější problém je materiál řezná část má pilovitý, proč se to stalo? Dnes bude SENFENG Leiming LASER ti nějaké důvody.

plechu laserem řezačka

1. strojrovnoběžnost

V případě, že rovnoběžnost stroje pro řezání laserem se neupravují dobře, bude zařízení nestabilní během zpracování, a zpracované části materiál bude mít pilový zub.

2. Vibrační zařízení

Existují dva druhy vibrací vláken laserového řezacího stroje, jeden je vibrace samotného zařízení při řezání, bude to mít vliv na řezný účinek; druhým je problém externího zařízení, jako je odtahový ventilátor, vodní nádrže, umístěné příliš blízko, a aby se zařízení vibrovat.

3. Kolejnice nejsou nainstalovány paralelně

V některých případech může vést lištu ve směru osy Y není paralelní, v tomto případě se část řezání se mohou objevit také pilovitý.

4. Objektiv není správně upevněn

Jsou-li objektiv není pevně stanovena, když je zařízení v provozu, objektiv bude třást, paprsek bude také vibrovat a závěrečný úsek střih objeví pilovitý.

5. Slider opotřebení

Je-li vlákno laserový řezací stroj používán delší dobu, některé posuvníky opotřebují, tam jsou některé zahraniční záležitosti ve vnitřní kouli, které tvoří vodicí kolejnice vibrovat při spuštění, takže problém pily-zub se po obrábění objeví.

Když během vlákno laseru zpracování řezačka nastal úsek pila-zub, můžete držet laserovou hlavu rukou, aby se zabránilo otřesům. Pokud není žádný problém zubaté poté ji drží v ruce, musí to být problém jezdec.Pokud to stále zdápila-zub, pak byste měli zkontrolovat řemen, příslušenství a další doplňky. Je-li to váš případ s novým strojem, zvážit, zda není nainstalována správně, nebo zda řídicí jednotky a motoru nejsou stejné.SENFENG Leiming LASERje profesionální fiber laser výrobce řezací stroj, zajišťujeme 7 * 24 hodinový servis plíseň, pokud máte nějaké problémy týkající se vlákno laseru frézy, kontaktujte nás co nejdříve.

skype:senfenglaser1

WhatsApp: 0.086-13210546543

E-mail: senfeng@sfcnclaser.com

RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved