Fiber laserové řezací zařízení na řezání trubek

Zobrazení:13     Autor:Juno     Čas publikování: 2019-10-16      Původ:Stránky


Při použití stroje pro řezání laserem větší a rozsáhlejší, jediná břitová destička je schopen splnit požadavky na zpracování. Pod takovým technologii zpracování, řezání potrubí je podána do oka veřejnosti postupně.

Za těchto okolností, SENFENG LASER vyvinuty automatické kovová trubka laserový řezací stroj nezávisleke splnění průmyslových řezných potřeb, Ve srovnání s obecnou pro řezání trubek stroj, má následující hlavní výhody:

1. Automatické nakládání a vykládání.

Prostřednictvím numerické řídicí systém pro realizaci nakládání a vykládání, automatické shromažďování hotových výrobků a materiálů, úspory nákladů na pracovní sílu a zlepšuje účinnost řezání.

2. být vhodné pro různé tvary potrubí.

To může snížit pravoúhlé trubice, z kruhové trubky, čtvercové trubky, potrubí P ve tvaru, další pravoúhlá trubka.

3. Plovoucí Support

Plovoucímu uložení je to, že neomezuje volnost polohy a zajistit spolehlivost původní polohy. Obvykle se jedná o pomocné prostředky. V trubkovém stroj pro řezání laserem, to zajistit trubku vhodné a zachovat stejnou přímku.

Profesionální potrubí laserové řezací zařízení může nahradit mechanické vrtání, frézování, řezání, lisování a otřepů, vyhnout se reakce s více zařízeními. Pak se může dosáhnout komplexní struktura trubky řezání, srážení hran a další možná velikost a tvar charakteristiky zpracování.

Dosud jsme prodali stroje v demostic a na palubě. Po mnoha zlepšení, různé procesy jsou velmi vyspělý a výkon je stabilní. Při použití, pokud máte nějaké problémy, naši techničtí inženýři odpoví vám poprvé.

Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat!

automatický kovová trubička Laserový řezací stroj


Skype: senfenglaser1


WhatsApp: 0.086-13210546543


E-mail: senfeng@sfcnclaser.com


RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved