Jak prodloužit životnost Laserový řezací stroj

Zobrazení:18     Autor:Laura     Čas publikování: 2019-09-25      Původ:Stránky

Hlavní komponenty stroje pro řezání laserem jsou obvod systému, převodový systém, chladicí systém, světelného zdroje systému a odsávání prachu. Hlavní části denní údržbu, které je třeba udržovat, jsou chladicí systém, odstranění prachu systém, optický systém dráha, a přenosové soustavy. Další,SENFENG Laserdostanete se dozvědět o tipy na údržbu zařízení.

trubka-laserové řezací stroj

údržba 1.Cooling systém

Voda uvnitř vodní chladič musí pravidelně vyměňovat, a četnost výměny je obvykle jeden týden. Kvalita vody a teplota vody v cirkulující vody přímo ovlivňují životnost laserové trubice. Doporučuje se použít čistou vodu nebo destilovanou vodu a řízení teploty vody pod 35 ° C. Je snadné vytvořit rozlišení bez změny vody po dlouhou dobu, čímž blokuje vodní cesty, takže se ujistěte, aby pravidelně měnit vodu.

Údržba systém odstranění 2.Dust

Po dlouhé době používání, bude ventilátor hromadí hodně prachu, což bude mít vliv na výfuku a dezodorace účinky, a bude také generovat šum. Je-li zjištěno, že ventilátor má nedostatečné sání a špatné pro odvod kouře, nejprve vypněte napájení, odstraňte prach ze vstupního a výstupního vzduchovody ventilátor, pak zase ventilátor obráceně, míchat lopatky uvnitř, dokud nejsou čisté, a pak nainstalovat ventilátor. údržba cyklus ventilátoru: asi jeden měsíc.

3.V údržba optický systém

Poté, co stroj pracuje na určitou dobu, se povrch čočky být přilepen vrstvou popela vzhledem k pracovnímu prostředí, což povede ke snížení odrazivosti odrazných čoček a propustnost čočky, a v konečném důsledku ovlivňuje fungování síla této doby machine.At použijte vatu a ethanol pečlivě otřete podél středu čočky k okraji. Čočka se jemně vymazán, aby nedošlo k poškození povrchové vrstvy; proces stírání by měl být lehce manipulovat, aby nedošlo k pádu; mít jistotu, aby konkávní povrch směrem dolů při instalaci zaostřovací zrcadlo.

Výše jsou uvedeny některé základní opatření pro údržbu stroje, pokud se chcete dozvědět více tipů na údržbu stroje, kontaktujte nás.


Skype: senfenglaser1

WhatsApp: 0.086-13210546543

E-mail: senfeng@sfcnclaser.com
RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved