Jak si vybrat pomocný plyn z Fiber Laser Stroj na dělení trubek?

Zobrazení:52     Autor:Juno     Čas publikování: 2019-10-23      Původ:Stránky


Při použití laserového řezacího stroje vlákno, to musí být vybavena pomocným plynem. To platí i pro vláknový laser pro řezání trubek stroje. Hlavně z nich jsou kyslík, dusík a vzduch.

Platné podmínky pro tři plyny jsou různé. Takže následující jsou rozdíly z nich.

1. Stlačený vzduch

Stlačený vzduch je vhodný pro řezání hliníkových plechů a z pozinkovaného plechu, který může snížit film oxidu a úspory nákladů do určité míry. Obecně platí, že řezací list je relativně silný, a řezná čelní plocha nemusí být příliš vysoká.

2. Dusík

Dusík je druh inertní plyn. To brání oxidaci povrchu plechu během řezání, a zabraňuje hoření (se snadno nastat, když je plech o tloušťce).

3. Oxygen

Kyslík působí zejména jako spalovací podpory, která zvyšuje rychlost při řezání a zahušťuje tloušťku řezu. Kyslík je vhodné pro tlusté desky řezání, vysokou rychlost řezání a velmi tenké řezání plechu, jako například některé velké uhlíkové ocelové desky. A některé silnější uhlíková ocel konstrukční díly mohou používat kyslík.

I když se zvyšuje tlak plynu mohou zlepšit řeznou rychlost, rychlost řezání také způsobí pokles po dosažení maximální hodnoty. Proto při ladění stroj, to je velmi důležité kontrolovat tlak vzduchu.

SENFENG Leiming Provádíme veškeré denní a noční služba. Naši technici, kteří slouží pro foreigh zákazníky patří více než 70 zaměstnanců. Má-li váš počítač žádný problém, willl inženýři vám pomoci tím, že on-line nebo on-site servis.

list a laserové řezání trubek stroj


Skype: senfenglaser1


WhatsApp: 0.086-13210546543


E-mail: senfeng@sfcnclaser.com


RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved