Laserové řezací stroje na plechy - Laser LEIMING |Stránka 2

zprávy

 • IX
  12
  [zprávy] Zde jsme - LEIMING Military Laser Training

  Skupina SENFENG a LEIMING si minulý víkend udržovala 2denní vojenský trénink. Z tohoto tréninku jsme se setkali hodně. Nejprve jsme se naučili základní akci, jako je pobyt na vojenském zařízení, je to velmi obtížné, protože bychom měli zůstat na slunci a nehýbat se půl hodiny.

 • IX
  03
  [zprávy] První talentová show ve skupině SENFENG LEIMING

  Minulou sobotu skupina SENFENG a LEIMING úspěšně vybrala talentovou výstavu. Všechny bary mezinárodního marketingového oddělení se zúčastnily talentové výstavy. Podívejme se na naši soutěž talentů. Obchodní ředitelka Jackie z Ocarinyho sólo Nacionalní lemování vyhodila do oka.

 • VIII
  29
  [FAQ] Výhody stroje na čištění vláken s laserem

  Fibre Laser Cleaning Machine je moderní zařízení pro venkovní čištění. Čistič laserem může odstranit povrch předmětu včetně pryskyřice, mastnoty, nečistot, nečistot, materiálu rzi atd.

 • VIII
  22
  [FAQ] Faktory Provedení výkonnosti při registraci strojů pro laserové značení laserů

  Laserové značení je druh techniky, pomocí něhož se na povrchu objektů vytváří trvalá poznámka pomocí laserového paprsku s hustotou. Účelem použití zařízení pro značení vláken laserovým paprskem je nosit vyšší výrobní výkon. Takže je důležité znát faktory, které urychlují registraci perkusních zařízení.

 • VII
  23
  Přísný systém řízení jakosti společnosti LEIMING

  Jako výrobce vláken professinal stroje pro řezání laserem, máme nejen vysokou přesnost vlákno Laserový řezací stroj, ale mají také systém řízení jakosti přísné, aby náš stroj stabilní výkon. Dnes vám představím náš systém kontroly kvality.1. 600 stupňů vysoké teploty

 • VII
  13
  [video] Leiming tyče vláknový laser řezačka videa na Youtube

  Jedná se o naše vizuální stopy na Youtube, vítáme vás na návštěvě našeho videa. Pro více informací o naší vlákno Laserový řezací stroj, neváhejte kontaktovat us.www.cnclaserlm.com, sale@lmcnclaser.com, skype: leiminglaser1, WhatsApp: 008615165021590

Kontaktujte nás

Web: www.cnclaserlm.com
E-mail: sale@lmcnclaser.com
Skype: leiminglaser1
Telefon: + 86-531-88737005

Sledujte nás

Více informací

LEIMING LASER
Shandong Leiming Model CNC Laser Equipment Co., Ltd. Copyright @ Všechna práva vyhrazena Leadong.com