Laserové řezací stroje na plechy - Laser LEIMING

zprávy

 • X
  24
  Opatření protipožární ochrany při použití řezačky vláken

  Když používáme řezací stroj na opracovávání vláken na řezání kovu, měli bychom přijmout opatření protipožární ochrany k zajištění bezpečnosti. Proto bychom se měli na stroji seznámit s určitými protipožárními opatřeními. Jak můžeme udělat, abychom předešli požáru?

 • X
  10
  [zprávy] Čeká vás na Canton Laser Just-LEIMING

  Cantonský veletrh Číny se bude konat od 15. října do 19.2018 na veletrhu veletrhu Výstava dovozu a vývozu v Číně. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 1.1B19-20. Naše informace o této události jsou následující.

 • X
  08
  [zprávy] Konference nových výrobků - SENFENG LEIMING Laser

  Dnes laser SENFENG a LEIMING vybral konferenci nových výrobků. Na této konferenci se zúčastnili všichni prodejci naší společnosti.

 • X
  04
  [FAQ] Jak nainstalovat galvanometr z vláknového laserového terminálu

  Včera jsme se dozvěděli o operacích k odstranění galvanometru z vláknového laserového terminálu, dnes mluvte o tom, jak jej nainstalovat. Nejdříve nainstalujte motor Y a motor X, ujistěte se, že nedochází ke kolizi s žádným úhlem

 • X
  03
  [FAQ] Jak odstranit galvanometr z vláknového laserového terminálu

  Pokud zařízení na značení vláken s dlouhým časem běží, může dojít k problémům, které nemohou správně zaznamenat. Důvodem je, že galvanometr má problémy. Potom bychom měli galvanometr odstranit a odeslat jej údržbářské kanceláři.

 • IX
  26
  [přihláška] Výhody přenosného laserového laserového značení

  Laserový značkovací stroj se používá k označení značek nebo písmen na kovových a nekovových materiálech s tmavými barvami, jako jsou nerezová ocel, uhlíková ocel, plast, plast přenosný stroj pro značení vláknových laserů atd. má následující výhody, které jí umožňují růst a rozšíření na trhu

Kontaktujte nás

Web: www.cnclaserlm.com
E-mail: sale@lmcnclaser.com
Skype: leiminglaser1
Telefon: + 86-531-88737005

Sledujte nás

Více informací

LEIMING LASER
Shandong Leiming Model CNC Laser Equipment Co., Ltd. Copyright @ Všechna práva vyhrazena Leadong.com