Senfeng Laser Head

Auto-focus, snižování lidského zásahu, zaostřovací rychlost 10m / min, opakovaná přesnost 50μm, vydrží výkon až 15kW. Silné řezání desek je pohodlnější. Collimatorová čočka, zaostřovací objektivová skupina mají chladicí strukturu a zvýšení průtoku chladicího vzduchu trysky, účinně chránit trysku a keramické tělo, prodloužit kontinuální pracovní dobu.

Celé obvodové vodní chlazení laserové hlavy

Uvědomte si celý obvodový vodní chlazení laserové hlavy QBH modulu a zaostřovací modul, dlouhodobé řezání bez zahřívání a zamlžení.

Autofokus

Zaměření zrcadla s vysokou přesností a různou délkou zaostření.

Funkce proti prachu

To může účinně zabránit pádu prachu.

Senfeng Laserové zdroje
Optická cesta a modul obvodu nezasahují do sebe, a práce je stabilní; Fotoelektrický modul může být přímo nahrazen a upgradován na konci thecustomeru; Údržba je vhodná. Nově přidaná 3-úrovňová ochrana proti navrátilce a rychlé monitorování PD by se mohlo zabránit poškození laserového zdroje při zpracování vysoce odrazových materiálů. Zajistit bezpečnost laserového zdroje. Elektroopetická účinnost konverze je ≥ 40%, což je více energie.


Feng Cloud System.


Feng Cloud System je SCADA systém nezávisle vyvinutý naší společností a speciálně aplikovanou na CNC laserové vybavení, které může dálkově monitorovat a řídit zařízení. Zároveň můžeme poskytovat přizpůsobené služby založené na potřebách zákazníků.

Inteligentní systém řízení laseru

Přijmout Senfeng Numerical Control System. S inteligentní diagnózou, multi-threading operace, tříúrovňová perforace, kontrola laserového energie, adaptivního vyhledávání hran, automatické zrychlení rohů a zpomalení, řezání letu, přepínání pracovních materiálů, mechanická kompenzace přesnosti a další funkce.

RYCHLÉ ODKAZY

PRODUKTY

BÝT V KONTAKTU

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
 

NÁSLEDUJ NÁS

Copyright © 2021 Jinan Senfeng Laser Technology Co., Ltd All Rights Reserved