Novinky - Shandong Leiming CNC laserové vybavení Co., Ltd.

zprávy

 • X
  10
  [zprávy] Čeká vás na Canton Laser Just-LEIMING

  Cantonský veletrh Číny se bude konat od 15. října do 19.2018 na veletrhu veletrhu Výstava dovozu a vývozu v Číně. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 1.1B19-20. Naše informace o této události jsou následující.

 • X
  08
  [zprávy] Konference nových výrobků - SENFENG LEIMING Laser

  Dnes laser SENFENG a LEIMING vybral konferenci nových výrobků. Na této konferenci se zúčastnili všichni prodejci naší společnosti.

 • IX
  12
  [zprávy] Zde jsme - LEIMING Military Laser Training

  Skupina SENFENG a LEIMING si minulý víkend udržovala 2denní vojenský trénink. Z tohoto tréninku jsme se setkali hodně. Nejprve jsme se naučili základní akci, jako je pobyt na vojenském zařízení, je to velmi obtížné, protože bychom měli zůstat na slunci a nehýbat se půl hodiny.

 • IX
  03
  [zprávy] První talentová show ve skupině SENFENG LEIMING

  Minulou sobotu skupina SENFENG a LEIMING úspěšně vybrala talentovou výstavu. Všechny bary mezinárodního marketingového oddělení se zúčastnily talentové výstavy. Podívejme se na naši soutěž talentů. Obchodní ředitelka Jackie z Ocarinyho sólo Nacionalní lemování vyhodila do oka.

 • X
  17
  [zprávy] Velký úspěch na laserovém kantonu LEIMING

  Jako nejvlivnější mezinárodní událost v Číně se v Guangzhou dne 15. října oficiálně otevřela 124. Čína veletrh dovozu a vývozu (Canton Fair).

 • IX
  28
  [zprávy] Oznámení o národním svátku - LEIMING Laser

  Vážení přátelé a majitelé, naše společnost bude kvůli státním svátkům uzavřena od 1. do 7. října. Začíná běžet od pondělí 8. října 2018. Každá otázka, kterou nám můžete poslat e-mail během prázdnin. Ujišťujeme vás, že všechny vaše e-maily budou zodpovězeny co nejdříve.

Kontaktujte nás

Web: www.cnclaserlm.com
E-mail: sale@lmcnclaser.com
Skype: leiminglaser1
Telefon: + 86-531-88737005

Sledujte nás

Více informací

LEIMING LASER
Shandong Leiming Model CNC Laser Equipment Co., Ltd. Copyright @ Všechna práva vyhrazena Leadong.com